خرید اقساطی

شرایط و ضوابط خرید اقساطی

فروشگاه 1000 نی نی به جهت رفاه حال هر چه بیشتر مشتریان خود، شروع به فروش اقساطی کالاها مطابق شرایط زیر کرده است.

فروش اقساطی با یک پیش پرداخت یا همان قسط اول که 25 درصد مبلغ سفارش است شروع می شود. پس از واریز پیش پرداخت بر اساس 3 طرحی که در جدول زیر ارائه شده است تسویه انجام می شود.

بازه زمانی هر قسط اقساط (درصد از سفارش): قسط اول (25 درصد) / قسط دوم (25 درصد) / قسط سوم (25 درصد) / قسط آخر (25 درصد)
طرح 2 هفته یکبار مخصوص سفارشات تا سقف 1 میلیون تومان. مجموع بازه پرداختی 6 هفته یا 42 روز است.
طرح 3 هفته یکبار مخصوص سفارشات در بازه 1 تا 2 میلیون تومان. مجموع بازه پرداختی 9 هفته یا 2 ماه یا 63 روز است.
طرح ماهانه مخصوص سفارشات بالای 2 میلیون تومان. مجموع بازه پرداختی 3 ماه یا یک فصل است.

برای استفاده از شرایط اقساطی، در مرحله پرداخت گزینه کارت به کارت را انتخاب کرده و واریزی را ضمن هماهنگی با دایرکت اینستاگرام یا واتساپ انجام دهید.

با توجه به مبلغ سفارش، پشتیبانی سایت 1000 نی نی، طرح اقساطی را به شما اختصاص می دهد. پس از واریز اولین قسط، سفارش شما تا پرداخت قسط آخر رزرو می شود. ارسال سفارش پس از تسویه کامل انجام خواهد شد.

هر مشتری مختار است که زودتر از زمان در نظر گرفته شده برای پرداخت اقساط نیز، تسویه خود را انجام دهد.

در طول زمان پرداخت اقساط مشتری می تواند محصولات را تعویض و یا به سفارش خود اقلامی را اضافه کند. در این حالت، بازه زمانی پرداخت اقساط تغییر نخواهد کرد و فقط مبلغ اقساط تغییر می کند. در رابطه با تغییرات زیاد، پشتیبان سایت مجاز است تغییراتی را در شرایط اقساط مشتری بدهد.

توجهات:

۱- در صورت عدم واریز مطابق جدول زمانی، سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی با کسر ۵ درصد مبلغ کل سبد به مشتری عودت داده می شود. این 5 درصد به عنوان خسارت رزرو محصولات خریداری شده برای شما، در بازه زمانی پرداخت اقساط و مزیت خرید قسطی نسبت به خرید نقدی برای شما است.

۲- خرید اقساطی، خود یک امتیاز در خرید است. به همین دلیل تخفیف های سیستمی مانند خرید مجدد، خرید بالای 1 میلیون تومان و ... در این خرید ها قابل اعمال نیستند. ولی شما می توانید از کالاهای تخفیف دار خرید خود را انجام دهید.

3- در صورت اضافه کردن محصولات در اقساط بعدی، مشتری باید به اندازه تعداد اقساط قبلی پرداخت شده از سفارش جدید را پرداخت کند. یعنی اگر دو قسط را پرداخت کرده است باید به اندازه دو قسط از محصولات جدید را واریز نماید و باقی مبلغ به اقساط بعدی اضافه می شود.

بازخوردها