روش پرداخت

در فروشگاه اینترنتی 1000 نی نی شما می توانید، به 2 روش آنلاین و یا کارت به کارت پرادخت خود را انجام دهید. در روش آنلاین شما می توانید درگاه های معتبر واسط بانکی، به نام های IDpay و payping را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که این درگاه ها، کاملا معتبر و تحت نظارت بانک مرکزی و اتحادیه کسب و کارهای مجازی در حال فعالیت هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

IDpay

Payping

در روش آنلاین، با داشتن شماره کارت، تاریخ انقضای کارت، cvv2 و رمز دوم پویا، پرداخت خود را انجام دهید. لطفا به این نکته حتما توجه کنید، پرداخت شما زمانی تایید می شود که پس از پرداخت در درگاه بانکی، به صورت خودکار، به سایت 1000 نی نی بازگردید و کد خرید خود را دریافت کرده و جمله پرداخت شما با موفقیت انجام شد را مشاهده نمایید. همچنین یک پیامک از سمت سایت 1000 نی نی به شماره ای که ثبت کردید ارسال خواهد شد. در صورتی که این موارد انجام نشود، پرداخت شما تایید نخواهد شد. در این وضعیت اگر مبلغی از حساب شما کسر شود، مبلغ مربوطه حداکثر 72 ساعت به حساب شما باز می گردد.

مواردی که در پرداخت آنلاین ممکن است پرداخت شما را دچار اختلال کند شامل قطعی لحظه ای اینترنت، اختلالات موجود در درگاه و اختلالات از سمت سایت 1000 نی نی می باشد. 

در روش پرداخت کارت به کارت، شما تا 12 ساعت فرصت دارید تا مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایید و بعد از آن سفارش شما کنسل خواهد شد. در این حالت، برای رزرو شدن سفارش خود باید در لینکی که در صفحه نهایی که کد خرید ارائه می شود، سفارش خود را در وضعیت اعلام پرداخت قرار دهید.

تنها شماره کارت رسمی فروشگاه اینترنتی 1000 نی نی، 5859831198153743 به نام سمیرا اسفندیارپور است. لطفا پیش از ثبت و رزرو سفارش، از واریز هر وجهی به این شماره کارت خودداری نمایید.

بازخوردها