روش ارسال

فروشگاه آنلاین 1000 نی نی، تمامی سفارشات را از زمان ثبت، به طور متوسط بین 2 تا 7 روز کاری به دست مشتری می رساند. این بازه زمانی، به موارد مختلفی بستگی دارد:

1- محل سکونت خریدار

2- زمانی که خریدار ثبت سفارش می کند

3- فرآیند ارسال کالاها توسط پست، دچار اختلال شده باشد.

4- میزان شلوغی انبار از جهت بسته بندی ها

5- روش ارسال کالا (پست پیشتاز و پیک تهران)

ارسال مرسولات در روزهای یکشنبه، سشنبه و پنجشنبه انجام می شود. هزینه ارسال سفارشات، پیک شهر تهران ۲۵۰۰۰ تومان و پست پیشتاز ۲۵۰۰۰ تومان است و ارسال سفارشات بالای ۴۰۰۰۰۰ تومان نیز رایگان انجام می شود.

ارسال سفارشات در شهر تهران توسط شرکت خصوصی منم پست طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی 1000 نی نی انجام می شود و ظرف مدت 2 تا 3 روز کاری (جمعه ها و تعطیلات رسمی محاسبه نمی شود) از زمان ثبت سفارش شما، کالاها به دستتان خواهد رسید. زمان توزیع مرسولات در این روش، از ساعت 8 صبح تا ساعت 17 عصر است. پس از دریافت پیامک ارسال شده از سمت سایت 1000 نی نی، می توانید جهت پیگیری سفارش خود، با شماره مستقیم واتساپ شرکت منم پست 09336572900 ارتباط برقرار کنید. (لطفا دقت نمایید که در تایم هایی مانند عید نوروز بر اساس اطلاعیه ها که صادر می شود این زمان تغییر می کند)

ارسال از طریق پست برای تمامی سفارش ها به سراسر ایران بجز خود شهر تهران است. زمان حدودی رسیدن سفارشات به خریدار از طریق این روش، حدودا بین 2 تا 5 روز کاری (جمعه ها و تعطیلات رسمی محاسبه نمی شود) زمان می برد. دقت کنید که این زمان، از زمان تحویل مرسوله توسط 1000 نی نی به پست محاسبه می شود و نه از زمانی که ثبت سفارش می کنید. لازم به ذکر است به هر دلیلی پس از تحویل بسته به شرکت پست، رسیدن بسته به دست مشتری ممکن است بیش از 5 روز نیز طول بکشد. نکته بعدی که باید توجه داشته باشید این است که فرآیندهای پست، از دسترس فروشگاه اینترنتی ۱۰۰۰ نی نی خارج است. به همین دلیل ۱۰۰۰ نی نی کاری در زمینه طولانی شدن رسیدن مرسوله و یا دادن اطلاعات نادرست توسط پست، نمی تواند انجام دهد. این مورد متاسفانه ناشی از زیرساخت خود شرکت پست است.

بسته هایی که به هر دلیلی به مبدا برگشت بخورند، جهت ارسال مجدد مشمول دریافت هزینه مجدد می شوند. این هزینه بر اساس نرخ مصوب ۱۰۰۰ نی نی که در فوق اعلام شده دریافت می شود.

نظرات