شرایط و ضوابط بازگشت کالا

شرایط و ضوابط ضمانت بازگشت کالا در ۱۰۰۰ نی نی

پیش شرط تمامی شرایط و ضوابط که در زیر ارائه شده است، این است که تنها لباس های تکه ای توسط تیم پردازش ۱۰۰۰ نی نی از نظر پارگی و یا کثیف بودن کنترل می شود. لطفا پیش از استفاده و یا باز کردن دکمه لباس ها، از سالم بودن کالا مطمئن شوید. چرا که ۱۰۰۰ نی نی هیچ تعهدی نسبت به مرجوعی کالا پس از استفاده و یا خرابی بعد از باز کردن دکمه ها ندارد. بازه زمانی ضمانت بازگشت کالا در ۱۰۰۰ نی نی از ابتدای بارداری شما تا ۲ سالگی نوزاد (حدود ۱۰۰۰ روز) است. به این معنی که، هر لباسی را طی این بازه زمانی از ۱۰۰۰ نی نی خرید کنید، می توانید طبق ضوابط این آیین نامه مرجوع کنید.

۱-   در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کند و تمام هزینه های مشتری شامل هزینه لباس طبق فاکتور خریداری شده و هزینه های ارسال (حداکثر تا ۱۴۰۰۰ تومان بر اساس فاکتور رسمی پست یا پیک) با مجموعه ۱۰۰۰ نی نی است.

-       ارسال لباس اشتباه

-       ارسال لباس با سایز اشتباه

-       رنگ با تصویر کالا در سایت و اینستاگرام ۱۰۰۰ نی نی مغایرت زیادی داشته باشد (در این مورد 2 نکته وجود دارد که از دسترس 1000 نی نی خارج است و مشمول این بند مرجوعی کالا نمی شود. نکته اول اینکه، رنگ ها در مدیاها، گوشی ها و ابزارهای الکترونیکی مختلف متفاوت دیده می شوند. نکته دوم اینکه، رنگ پارچه مصرفی که تولیدی تامین می کند، ممکن است در هر بار تامین کالا، چند پرده رنگی تغییر داشته باشد که این مورد هم مربوط به تغییرات جزئی رنگ ها توسط تولید کننده است).

-       در لباس های ست، تکه ها با سفارش ارسال شده مغایرت داشته باشد.

۲-   در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کند و هزینه کالای خریداری شده توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی بازگردانده می شود. در این شرایط هزینه ارسال کالا به مجموعه ۱۰۰۰ نی نی توسط خود مشتری پرداخت می شود.

-       لباس خریداری شده، اندازه نوزاد نمی باشد.

-       لباس به نوزاد نمی آید و یا از نظر سلیقه ای برای مشتری جذاب نیست.

-       مشتری اشتباه خرید کرده است.

-       به هر دلیلی به جز موارد حالت ۱، می خواهد لباس را مرجوع کند.

۳-   نحوه بازپرداخت پول پس از مرجوعی کالا (لازم به ذکر است که معیار 1000 نی نی برای مقدار مبلغ عودت کالا، فاکتور صادر شده در هنگام خرید توسط مشتری است و نه قیمت روز کالا):

-       در حالت ۱، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی، مبلغ ظرف مدت ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود.

-       در حالت ۲، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی و بررسی لباس از نظر عدم پارگی و لک و ...، مبلغ ظرف مدت ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود.

۴-   مجموعه ۱۰۰۰ نی نی، شرایط تعویض کالا ندارد. کالا بر اساس ضوابط و شرایط فوق مرجوع می شود و شما می توانید مجددا کالای مد نظر خود را از طریق سایت ثبت سفارش کنید.

5- فرآیند مرجوعی کالا به شرح زیر می باشد.

پیامی حاوی نامی که با آن ثبت سفارش کرده اید، کد خرید، کالا و یا کالاهای مد نظر جهت مرجوعی، شرح مشکل پیش آمده و تصاویری از کالا که مشکل را نشان بدهد به دایرکت اینستاگرام 1000 نی نی ارسال نمایید. ادمین پیج، پیام فوق را در اختیار تیم مرجوعی کالا قرار داده و بررسی اولیه انجام می شود. پس از تایید مشکل، آدرس جهت مرجوعی کالا در اختیار شما قرارداده می شود. جهت مرجوعی کالاها، درصورتی که در شهر تهران هستید می توانید از طریق پست سفارشی یا پیشتاز بسته را ارسال کنید. به دلیل بالا بودن هزینه پیک، از ارسال کالا توسط این روش خودداری نمایید، مگر اینکه هزینه را خودتان تقبل نمایید. مشتریان سایر نقاط کشور نیز فقط از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز کالا را مرجوع کنند. از ارسال کالاها توسط پست ویژه، تیپاکس و سایر روش های موجود، به دلیل عدم شفافیت و هزینه بر بودن، خودداری نمایید و مشکلات حول این روش ها، متوجه 1000 نی نی نمی شود.

لطفا پس از ارسال کالاها جهت مرجوعی، کد مرسوله پستی را به دایرکت اینستاگرام 1000 نی نی، ارسال نمایید.

نظرات