شرایط و ضوابط بازگشت کالا

شرایط و ضوابط ضمانت بازگشت کالا در ۱۰۰۰ نی نی

تمامی کالاهای موجود در سایت 1000 نی نی، مشمول ضمانت بازگشت کالا می شوند. کالای استفاده شده یا شسته شده شامل این ضمانت نمی شود. همچنین پیش فرض تمامی شرایط و ضوابطی که در زیر ارائه می شود، این است که فقط لباس های تکه ای یا سرویس باز توسط تیم پردازش ۱۰۰۰ نی نی از نظر پارگی و یا کثیف بودن کنترل می شود. لطفا پیش از استفاده و یا باز کردن دکمه های لباس، از سالم بودن کالا مطمئن شوید. چرا که با توجه به ماهیت فروشنده بودن ۱۰۰۰ نی نی، این فروشگاه تعهدی نسبت به مرجوعی کالا پس از استفاده، شستشو و یا خرابی بعد از باز کردن دکمه ها ندارد. ضوابط بازگشت کالا به شرح زیر است:

شما می توانید بر اساس یکی از حالت های زیر تا 10 روز پس از دریافت کالا، لباس را مرجوع کرده و هزینه خود را پس بگیرید. ولی پس از 10 روز تا 2 سالگی نوزاد اگر قصد بازگشت کالا را دارید، هزینه به شما عودت داده نمی شود و باید مطابق مبلغ پرداختی در فاکتور خرید خود، کالای دیگری را جایگزین کنید.

حالت های مرجوعی

1-   در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کرده و هزینه های مربوط به لباس طبق فاکتور خریداری شده و ارسال از مشتری به فروشگاه (حداکثر تا ۲۵۰۰۰ تومان بر اساس فاکتور رسمی پست) با مجموعه ۱۰۰۰ نی نی است. (این حالت فقط مخصوص به 10 روز اول پس از دریافت کالا است)

-       ارسال لباس اشتباه

-       ارسال لباس با سایز اشتباه

-       رنگ با تصویر کالا در سایت و اینستاگرام ۱۰۰۰ نی نی مغایرت زیادی داشته باشد (در این مورد 2 نکته وجود دارد که از دسترس 1000 نی نی خارج است و مشمول این بند مرجوعی کالا نمی شود. نکته اول اینکه، رنگ ها در مدیاها، گوشی ها و ابزارهای الکترونیکی مختلف متفاوت دیده می شوند. نکته دوم اینکه، رنگ پارچه مصرفی که تولیدی تامین می کند، ممکن است در هر بار تامین کالا، چند پرده رنگی تغییر داشته باشد که این مورد هم مربوط به تغییرات جزئی رنگ ها توسط تولید کننده است و متوجه فروشگاه نمی شود).

-       در لباس های ست، تکه ها با سفارش ارسال شده مغایرت داشته باشد.

2-   در شرایط زیر مشتری می تواند جنس را مرجوع کند و فقط هزینه کالای خریداری شده توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی بازگردانده می شود (بسته به زمان ارسال به صورت نقدی یا جایگزینی با لباس دیگر). در این شرایط هزینه بازگشت کالا به مجموعه ۱۰۰۰ نی نی توسط خود مشتری پرداخت می شود.

-       لباس خریداری شده، اندازه نوزاد نیست.

-       لباس به نوزاد نمی آید و یا از نظر سلیقه ای برای مشتری جذاب نیست.

-       مشتری اشتباه خرید کرده است.

-       به هر دلیلی به جز موارد حالت 3، می خواهد لباس را مرجوع کند.

پرداخت وجه و خرید مجدد

 نحوه بازپرداخت پول پس از مرجوعی (لازم به ذکر است که معیار 1000 نی نی برای مقدار مبلغ عودت کالا، فاکتور صادر شده در هنگام خرید توسط مشتری است و نه قیمت روز کالا. همچنین دقت نمایید، معیار بازپرداخت در فاکتورهایی که از تخفیف استفاده کرده اند، پس از کسر هزینه تخفیف به نسبت مبلغ کالای خریداری شده است.):

-       در حالت 1، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی، مبلغ ظرف مدت حداکثر ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود.

-       در حالت 2 (عودت پیش از 10 روز از دریافت کالا)، پس از دریافت کالا توسط مجموعه ۱۰۰۰ نی نی و بررسی لباس از نظر پارگی، لک، بو (عطر، نامطبوع و یا مواد شوینده) و ...، مبلغ ظرف مدت حداکثر ۱ هفته به مشتری باز پس داده می شود. (در صورتی که مشکلی در لباس دیده شود، 1000 نی نی این حق را دارد که از مبلغ برگشتی، هزینه ای را کم کند و یا حتی لباس را دوباره به مشتری عودت دهد. در صورت عودت لباس، هزینه ارسال با خود مشتری است.)

-       در حالت 2 (عودت پس از 10 روز از دریافت کالا)، پس از دریافت کالا توسط مجموعه 1000 نی نی و بررسی های لازم، مشتری صرفا می تواند کالا را با کالایی دیگر جایگزین کند. ماوالتفاوت هزینه ها بر عهده مشتری است.

فرآیند اجرایی

فرآیند بازگشت کالا به شرح زیر می باشد:

پیامی حاوی نامی که با آن ثبت سفارش کرده اید، کد خرید، کالا و یا کالاهای مد نظر جهت مرجوعی، شرح مشکل پیش آمده و تصاویری از کالا که مشکل را نشان بدهد به دایرکت اینستاگرام و یا واتساپ 1000 نی نی ارسال نمایید. ادمین پیج، پیام فوق را در اختیار تیم مرجوعی کالا قرار داده و بررسی اولیه انجام می شود. پس از تایید مشکل، آدرسی جهت مرجوعی کالا در اختیار شما قرارداده می شود. لطفا اگر لباس دارای بسته بندی خاصی بوده است آن را در همان بسته بندی قرار دهید. به طور کلی سعی شود، بسته بندی پستی به گونه ای باشد که آسیبی به لباس در حین انتقال وارد نشود و یا بسته بندی آنقدر ضعیف نباشد که حین انتقال توسط شرکت پست، دچار پارگی شود.

جهت مرجوعی کالاها، فقط از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز کالا را مرجوع کنید. از ارسال کالاها توسط پست ویژه، تیپاکس و سایر روش های موجود، به دلیل عدم شفافیت و هزینه بر بودن، خودداری نمایید و مشکلات حول این روش ها، متوجه 1000 نی نی نمی شود.

لطفا پس از ارسال کالاها جهت مرجوعی، کد مرسوله پستی را به دایرکت اینستاگرام و یا واتساپ 1000 نی نی و یا شماره پیامکی 09105655294 ارسال نمایید.

بازخوردها